تمام روزها به صورت 24 ساعته
بیش از 10 + سال تجربه
درباره ما

وکیل اول مبتکر راه‌اندازی
دپارتمان فوق تخصصی در وکالت

گروه وکلای فوق تخصصی وکیل اول متشکل است از جمعی از مشاوران، کارشناسان و وکلای پایه یک دادگستری در سطح کشور که هم قسم شده‌اند تا در مسیر اقامه عدالت و توسعه فنون دفاع از حقوق موکل و حاکمیت قانون، از هيچگونه تلاشی فرو گذار نباشند.

 • مشاوره با وکیل فوق تخصصی و پایه یک دادگستری
 • آگاهی از وضعیت حقوقی خود به زبان ساده
 • پاسخگویی شبانه روزی به شماره ارائه شده توسط موکل
 • وکیل شما همان شخصی است که از روز اول مشاور شماست
مشاوره 24 ساعته با وکیل پایه یک 
برخی از امکانات و ویژگی‌های وکیل اول

وکیل اول، با هدف اطمینان بخشی و رضایت موکلین، امکانات زیر را در حین ارائه خدمات وکالت فراهم کرده است. این امکانات به پیشبرد فرایند به صورت هدفمند کمک می‌کنند و موجب دستیابی به موفقیت می‌شوند.

پاسخگویی 24 ساعته رایگان

پرسش‌های خود را در هر لحظه با ما در میان بگذارید

ما درک می‌کنیم که مسائل حقوقی ممکن است در هر زمانی پیش بیاید و شما نیاز به پاسخ سریع دارید، به همین دلیل سرویس پاسخگویی تلفنی را به صورت 24 ساعته فراهم کرده‌ایم تا در هر ساعت از شبانه‌روز بتوانید سوالات حقوقی خود را مطرح کنید.

مشاوره حضوری رایگان

مشاوره با وکیل فوق تخصصی پایه یک دادگستری

مهمترین مرحله برای آشنایی و انتخاب بهترین وکیل، مشاوره حضوری با یک وکیل متخصص است. این مرحله به شما کمک می‌کند تا وضعیت و نیازهای خود را تحلیل کنید و در ادامه، وکیلی که از ابتدا با او مشاوره داشته‌اید، همراه شما خواهد بود.

دپارتمان فوق تخصصی

وکیل اول، مبتکر راه‌اندازی دپارتمان فوق تخصصی

با توجه به موضوع پرونده، مناسب‌ترین وکیل با دانش و تجربه تخصصی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. این عامل سبب سهولت بیشتر در دفاع از حقوق شما و افزایش احتمال دست‌یابی به موفقیت نهایی در پرونده خواهد شد.

بیش از 10 سال تجربه

تجربه بالا، پشتوانه کیفیت خدمات ارائه شده ما است

تمامی همکاران ما در وکیل اول، دارای تجربه‌ای بی‌نظیر و فوق تخصصی در حوزه‌های مختلف خدمات قضائی و کسب و کار هستند. این تجربه و تخصص، یکی از برجسته‌ترین ویژگی‌های تیم وکلای ما محسوب می‌شود.

گزارش هفتگی از پرونده

در جریان تمام رویدادها و جزئیات پرونده خود باشید

آگاه بودن شما از روند پرونده، راهکارهای وکیل و شرایط پیش رو، استرس شما را کاهش می‌دهد و باعث همکاری و همفکری بیشتر با وکیل می‌شود که تمام این موارد دستیابی به نتیجه مطلوب را امکان‌پذیر تر می‌نمایند.

اقدامات پنجگانه

پکیجی ارزشمند از اقدامات مهم برای رسیدن به موفقیت

سال‌ها تجربه، باعث شده تا ما اقدامات مؤثری را در زمینه حقوقی انجام دهیم. این اقدامات به طور ساده شامل مشاوره حقوقی، تعیین ضریب موفقیت، سنجش و طراحی نقشه راه دفاع، انتخاب وکیل فوق تخصصی و مدیریت پرونده می‌باشند.

تصویر دکتر ناصیر کاتوزیان

عالیجناب مغفور دکتر ناصر کاتوزیان

ما با الگو برداری از استاد بزرگمان، عالیجناب مغفور دکتر ناصر کاتوزیان، معتقدیم “ آسودگی ما آنجاست تا غباری بر عدالت نبینیم ” و مطمئن هستیم بدون تخصص‌گرایی در حوزه‌های وکالت دادگستری نمی‌توان از حقوق مردم به صحت و دقت دفاع نمود.

تقسیط حق‌الوکاله

گاهی ممکن است به دلیل کمبود منابع مالی، امکان استفاده از وکیل برای شما وجود نداشته باشد که منجر به عدم دستیابی به نتیجه مطلوب خواهد شد، اما با استفاده از امکان پرداخت اقساطی، می‌توانید از خدمات یک وکیل استفاده کنید و چالش‌های مالی خود را کاهش دهید.

اطلاعات بیشتر...  

همکاری با وکلای فوق تخصصی

یک وکیل پایه یک دادگستری نمی‌تواند در تمامی حوزه‌ها مجرب باشد، به همین خاطر حوزه‌هایی چون ورزش، سینما، مالكيت فکری، علائم تجاری، معاملات ديجيتال، شرکت‌های دانش بنیان و داوری از مصاديق حوزه فوق تخصصی هستند که وکیل اول وکلای هر رشته را شناسایی، آموزش و بر یک حوزه فوق تخصصی متمرکز می‌نمايد. وکلای موثر و کاردان، با تمرکز بر یک حوزه فوق تخصصی می‌توانند خدمتگزار مردم و موثر در ایجاد عدالت در جامعه باشند.

آشنایی با وکیل فوق تخصصی 
لوگوی وکیل اول
آشنایی بیشتر

برخی دیگر از ویژگی‌های وکیل اول

 • تحلیل موضوع و طراحی نقشه راه دفاع از شما، توسط گروهی از وکلای فوق تخصصی
 • تعیین حق الوکاله بر مبنای تمکن مالی شما و مدتی که از وکیل اختصاص خواهد یافت
 • بهره‌مندی از جدیدترین تکنیک‌های دفاعی و روش‌های نوین قضایی جهت دستیابی به پیروزی
 • دسترسی آسان به وکیل و مشاور حقوقی پرونده در هر ساعتی از شبانه روز
 • معرفی مشاور روانشناس جهت کنترل استرس و اضطراب موکل
 • امکان سنجی دستیابی به موفقیت پیش از ورود به دعوای حقوقی
 • تعهد به حفظ اسرار و مصلحت موکل
 • حرکت در جهت مصالح و منافع موکل
 • همراهی با موکل تا حصول نتیجه
 • ایجاد سازش بین طرفین در صورت خواست موکل
 • امکان پذیرش دفاع توسط دو وکیل فوق تخصصی در پرونده های حقوقی
 • امکان پذیرش سه وکیل فوق تخصصی در پرونده های کیفری

اینک حاصل تجربه و دانش گروهی از وکلای پایه یک دادگستری و متخصص و تحصیل کرده در رشته‌های تخصصی حقوق، تشکیل گروه "وکیل اول" می‌باشد، به این امید که افراد در اولین دقایق مشاوره، متوجه تفاوت در کیفیت ارائه خدمات حقوقی شوند تا بنا بر مصلحت و عدالت و انصاف، تمام قد از حق ایشان دفاع نماییم.

کلام پایانی

اگر در کشور ما شایسته سالاری در قامت تخصص گرایی آشکار شود بی شک در همه حوزه‌ها شاهد تحولات شگرف و توسعه خواهیم بود. سهم ما در اقامه عدالت و حاکمیت قانون، تشکیل گروه فوق تخصصی وکیل اول است. باشد که به پشتوانه اعتماد مردم سر منشاء تحولات شگرفی در حوزه فوق تخصصی وکالت باشیم.