تمام روزها به صورت 24 ساعته

وکیل همراه یک خدمت بسیار مفید است که به افراد و کسب و کارها اجازه می دهد تا یک وکیل حرفه ای را در زمان انجام امور حقوقی همراه داشته باشند.

"وکیل همراه" یک خدمت بسیار مفید است که به افراد و کسب‌وکارها اجازه می‌دهد تا یک وکیل حرفه‌ای را در زمان انجام امور حقوقی همراه داشته باشند. با استفاده از این خدمت، شما می‌توانید با هماهنگی قبلی، یک وکیل متخصص را برای همراهی در مکان مورد نظر خود (خارج از دادگاه) داشته باشید.

این خدمت به شما این امکان را می‌دهد که در زمان انجام امور حقوقی، از دانش و تجربه یک وکیل حرفه‌ای بهره‌مند شوید. وکیل همراه می‌تواند شما را در فهم بهتر قوانین و مقررات و تصمیم‌گیری‌های حقوقی راهنمایی کند و حتی می‌تواند نماینده شما در مذاکرات حقوقی باشد.

به خصوص برای کسب‌وکارهای کوچک و متوسط که ممکن است منابع محدودی برای استخدام یک وکیل دائمی داشته باشند، استفاده از خدمات "وکیل همراه" می‌تواند گزینه بسیار مناسب، کم هزینه و ‌کارآمدی باشد. با استفاده از این خدمات، شما فقط برای زمانی که نیاز به خدمات حقوقی دارید، هزینه خواهید کرد، بنابراین این خدمات معمولاً مناسب‌تر از استخدام یک وکیل دائمی است.

"وکیل همراه" در موارد بسیاری می‌تواند مفید باشد که در زیر به برخی از آنها اشاره شده است:

  • بررسی قراردادها: قبل از امضای یک قرارداد، اعم از تجاری یا غیر تجاری، وکیل همراه می‌تواند به شما کمک کند تا مفاد قرارداد را به درستی فهمیده و از حقوق خود در قبال طرف دیگر قرارداد حفاظت کنید.
  • مشاوره در موقعیت‌های حقوقی پیچیده: اگر شما با یک مسئله حقوقی پیچیده روبرو هستید که نیاز به تجزیه و تحلیل دقیق دارد، وکیل همراه می‌تواند به شما کمک کند تا این مسئله را به خوبی فهمیده و راه حل مناسب برای آن پیدا کنید.
  • بررسی اسناد حقوقی: وکیل همراه می‌تواند به شما کمک کند تا اسناد حقوقی را بررسی کنید و از اینکه آیا آن‌ها منطبق بر قوانین و مقررات موجود هستند یا خیر، اطمینان حاصل کنید.

از کجا شروع کنیم؟

کارشناسان ما در هر ساعت از شبانه روز به صورت رایگان آماده پاسخگویی و راهنمایی هستند و شما را تا رسیدن به هدف نهایی همراهی خواهند کرد، برای شروع می‌توانید با وکیل اول تماس حاصل نماﻳﻴد.

تماس 24 ساعته با وکیل 

وکیل همراه یکی از خدمات گروه وکلای "وکیل اول" می‌باشد که با توجه به موضوع نیاز شما، وکیل فوق تخصصی از دپارتمان مربوطه در کنار شما قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید متناسب با نیاز خود در خصوص نوع خدمات حقوقی و مدت زمان آن اقدام به استفاده از این خدمات نمایید. استفاده از وکیل همراه برای مسائل حقوقی به صورت موردی بسیار مفید بوده و از بروز مشکلات آتی جلوگیری می‌نماید.

برخی از امکانات و ویژگی‌های وکیل اول

وکیل اول، با هدف اطمینان بخشی و رضایت موکلین، امکانات زیر را در حین ارائه خدمات وکالت فراهم کرده است. این امکانات به پیشبرد فرایند به صورت هدفمند کمک می‌کنند و موجب دستیابی به موفقیت می‌شوند.

پاسخگویی 24 ساعته رایگان

پرسش‌های خود را در هر لحظه با ما در میان بگذارید

ما درک می‌کنیم که مسائل حقوقی ممکن است در هر زمانی پیش بیاید و شما نیاز به پاسخ سریع دارید. به همین دلیل، سرویس پاسخگویی تلفنی را به صورت 24 ساعته فراهم کرده‌ایم تا بتوانید در هر ساعت از شبانه‌روز با ما تماس بگیرید و سوالات حقوقی خود را مطرح کنید.

گزارش هفتگی از پرونده

در جریان تمام رویدادها و جزئیات پرونده خود باشید

آگاه بودن شما از روند پرونده، راهکارهای وکیل و شرایط پیش رو، استرس شما را کاهش می‌دهد و باعث همکاری و همفکری بیشتر با وکیل می‌شود که تمام این موارد دستیابی به نتیجه مطلوب را امکان‌پذیر تر می‌نمایند.

دپارتمان فوق تخصصی

وکیل اول، مبتکر راه‌اندازی دپارتمان فوق تخصصی

با توجه به موضوع نیاز شما، مناسب‌ترین وکیل با دانش و تجربه تخصصی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. این عامل سبب سهولت بیشتر در دفاع از حقوق و رفع نیازهای شما خواهد شد.

بیش از 10 سال تجربه

تجربه بالا، پشتوانه کیفیت خدمات ارائه شده ما است

تمامی همکاران ما در وکیل اول، دارای تجربه‌ای بی‌نظیر و تخصصی در حوزه‌های مختلف خدمات قضائی و کسب و کار هستند. این تجربه و تخصص، یکی از برجسته‌ترین ویژگی‌های تیم ما است.

مشاوره حضوری رایگان

مشاوره با وکیل فوق تخصصی پایه یک دادگستری

مهمترین مرحله برای آشنایی و انتخاب بهترین وکیل، مشاوره حضوری با یک وکیل متخصص است. این مرحله به شما کمک می‌کند تا وضعیت و نیازهای خود را تحلیل کنید و در ادامه، وکیلی که از ابتدا با او مشاوره داشته‌اید، همراه شما خواهد بود.

اقدامات پنجگانه

پکیجی ارزشمند از اقدامات مهم برای رسیدن به موفقیت

سال‌ها تجربه، باعث شده تا ما اقدامات مؤثری را در زمینه حقوقی انجام دهیم. این اقدامات به طور ساده شامل مشاوره حقوقی، تعیین ضریب موفقیت، سنجش و طراحی نقشه راه دفاع، انتخاب وکیل فوق تخصصی و مدیریت پرونده می‌باشند.

تقسیط حق‌الوکاله

گاهی ممکن است به دلیل کمبود منابع مالی، امکان استفاده از وکیل برای شما وجود نداشته باشد که منجر به عدم دستیابی به نتیجه مطلوب خواهد شد، اما با استفاده از امکان پرداخت اقساطی، می‌توانید از خدمات یک وکیل استفاده کنید و چالش‌های مالی خود را کاهش دهید.

اطلاعات بیشتر... 

آیا برای استفاده از وکیل همراه امکان مشاوره حضوری وجود دارد؟

بله، شما می‌توانید با وکیل فوق تخصصی در موضوع مورد نیاز خود مشاوره حضوری داشته و نیازهای خود را شرح دهید، این جلسه می‌تواند در فهم بهتر شرایط و خواسته‌های شما بسیار کمک کننده باشد. هدف اصلی از مشاوره حضوری، فراهم کردن فرصتی برای وکیل (وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در امور مورد نیاز شما) است تا با خواسته‌های شما آشنا شود. در این مدت شما فرصت پیدا می‌کنید وکیل خو را از لحاظ دانش، تخصص، اعتبار و اخلاق حرفه‌ای بسنجید و تنها زمانی اقدام به عقد قرارداد نمایید که اعتمادتان به طور کامل جلب شده باشد.

مشاوره حضوری به صورت رایگان انجام می‌شود و پس از آن، شما می‌توانید برای استفاده از خدمات "وکیل همراه" تصمیم بگیرید.

چرا باید وکیل اول را انتخاب کنیم؟

ارائه خدمات "وکیل همراه" نیازمند پوشش طیف گسترده‌ای از تخصص‌های قضائی و کسب و کار می‌باشد. گروه وکلای فوق تخصصی وکیل اول، از مشاوران، کارشناسان و وکلای پایه یک دادگستری در سطح کشور تشکیل شده است. بنابراین، ما در همه موضوعات قضائی و کسب و کار در سراسر کشور، قادر به ارائه خدمات هستیم. به همین خاطر در ارائه خدمات وکیل همراه، محدودیتی از نظر حضور وکیل فوق تخصصی در موضوع مورد نیاز شما وجود نخواهد داشت. ما با ایجاد ویژگی‌ها و امکانات متنوع، سعی داریم تا خدمات وکالت را به بالاترین سطح کیفی برسانیم. هدف ما کاهش حداکثری دغدغه‌های موکلان است.

وکلای فوق تخصصی و پایه یک دادگستری در وکیل اول در هر ساعت از شبانه‌روز آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند و در صورت نیاز، امکان جلسه حضوری فوری را برای شما فراهم می‌آورند.

تماس با وکیل اول

برای آشنایی بیشتر با "وکیل اول"، پیشنهاد می‌کنیم به صفحه درباره ما مراجعه نمایید و همچنین بخش سوالات متداول را مطالعه کنید. سپس با حضور در جلسه مشاوره، می‌توانید از انتخاب خود اطمینان حاصل نمایید. همچنین می‌توانید بدون اتلاف وقت در هر ساعت از شبانه روز با وکلای فوق تخصصی ما تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.