تمام روزها به صورت 24 ساعته

یکی از حوزه‌های تخصصی حقوقی است که به مشاوره، راهنمایی و نمایندگی افراد در مسائل مربوط به مهاجرت می‌پردازد و با آنها کمک می‌کند تا با قوانین و مقررات پیچیده مهاجرت کشور مقصد خود آشنا شوند.

مهاجرت یک فرآیند جهانی است که بسیاری از کشورها با آن روبرو هستند. به دلیل مشکلات زندگی و معیشتی در عصر حاضر و دلایل دیگر اجتماعی، فرهنگی و سیاسی، برخی افراد تصمیم به ترک خانه و محل زندگی خود می‌گیرند. مهاجرت نه به طور کلی خوب است و نه بد، بلکه باید به صورت فرد گرایانه تحلیل شود.

افرادی که قصد مهاجرت دارند می‌توانند با استفاده از مشاوره تخصصی کارشناسان و وکلا در حوزه مهاجرت، شرایط و قابلیت‌های خود را برای مهاجرت به کشور مقصد تحلیل و بازبینی کنند. این افراد باید به صورت عقلانی و بدون توجه به تبلیغات گمراه‌کننده، در مورد مهاجرت خود تصمیم بگیرند.

اکنون در شرایط یک دعوی قرار دارید؟

چنانچه در شرایط یک دعوی قرار دارید، بهتر است در اولین قدم مشاوره با وکیل فوق تخصصی در همان حوزه را در برنامه خود قرار دهید و در ادامه با سپردن پرونده خود به یک وکیل پایه یک دادگستری، از حقوق خود دفاع نمایید.

وکلا و مشاوران مهاجرت با تحلیل قابلیت‌ها، استعداد، انگیزه و قصد مهاجرت فرد، همچنین با توجه به فرهنگ، قوانین و آداب کشور مقصد و تطابق بین خواسته‌ها و واقعیت‌ها، می‌توانند در فرآیند مهاجرت یاری رسانده و راهنمای شما باشند.

بسیاری از کارشناسان مهاجرت، خود تجربه مهاجرت دارند و با شرایط کشور‌های مقصد شما آشنا هستند که این مسئله موجب سهولت در ارائه خدمات مهاجرتی خواهد شد.

وکالت در حوزه مهاجرت یکی از حوزه‌های تخصصی حقوقی است که به مشاوره، راهنمایی و نمایندگی افراد در مسائل مربوط به مهاجرت می‌پردازد. وکلا در این زمینه می‌توانند به مشتریان خود کمک کنند تا با قوانین و مقررات پیچیده مهاجرت کشور مقصد خود آشنا شوند و در فرآیند مهاجرت به آن‌ها راهنمایی دهند.

برخی از خدمات مهاجرتی شامل امور زیر است:

  • مشاوره قبل از مهاجرت: وکیل مهاجرت به شما کمک می‌کند تا بفهمید چه نوع ویزایی برای شما مناسب است، چگونه می‌توانید درخواست ویزا دهید، و چه اسنادی برای این فرآیند لازم است.
  • پر کردن فرم‌های درخواست ویزا: فرآیند پر کردن فرم‌های درخواست ویزا می‌تواند پیچیده باشد. وکیل مهاجرت به شما کمک می‌کند تا این فرم‌ها را به درستی پر کنید تا احتمال رد درخواست شما کم شود.
  • نمایندگی در دادگاه: در بعضی موارد، شما ممکن است نیاز به حضور در دادگاه برای حل چالش‌های مهاجرتی داشته باشید. وکیل مهاجرت شما را در این جلسات نمایندگی می‌کند.
  • حقوق پناهجویان: وکلا در حوزه مهاجرت به افراد پناهجو کمک می‌کنند تا حقوق خود را در کشور جدید بشناسند و بتوانند به طور قانونی در آن کشور زندگی کنند.
  • تغییر وضعیت قانونی: اگر شما قصد دارید وضعیت قانونی خود را تغییر دهید، به عنوان مثال از وضعیت دانشجو به اجازه کار، یک وکیل مهاجرت می‌تواند شما را راهنمایی کند.
  • خدمات پس از مهاجرت: ممکن است پس از مهاجرت نیاز به خدمات یک وکیل داشته باشید، از جمله کمک به کسب شهروندی یک کشور.

یکی از حقوق مهم موکل این است که مطمئن شود وکیل، توانایی دفاع از او را دارد و می‌تواند دفاع از جان، مال و آبرویش را به او بسپارد. ما در وکیل اول بنا را بر رعایت بی کم و کاست حقوق موکل گذاشته‌ایم و نهایت تلاشمان را برای عمل به تعهدات خود به کار می‌بندیم.

از کجا شروع کنیم؟

کارشناسان ما در هر ساعت از شبانه روز به صورت رایگان آماده پاسخگویی و راهنمایی هستند و شما را تا رسیدن به هدف نهایی همراهی خواهند کرد، برای شروع می‌توانید با وکیل اول تماس حاصل نماﻳﻴد.

تماس 24 ساعته با وکیل 

موارد بسیاری در انتخاب یک وکیل حرفه‌ای و با تجربه، تاثیرگذار هستند، ما در وکیل اول تلاش نموده‌ایم تا با اشاره به موارد پر اهمیت و شرح چگونگی ارائه خدمات، شما را برای رسیدن به نتیجه و کاهش دغدغه‌ها یاری نماییم.

برای آشنایی بیشتر با "وکیل اول"، پیشنهاد می‌کنیم به صفحه درباره ما مراجعه نمایید و همچنین بخش سوالات متداول را مطالعه کنید. سپس با حضور در جلسه مشاوره، می‌توانید از انتخاب خود اطمینان حاصل نمایید. همچنین می‌توانید بدون اتلاف وقت در هر ساعت از شبانه روز با وکلای فوق تخصصی ما تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.